fbpx

Otrębusy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 900 PLN
Powierzchnia
333 m2

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na usługi/handel. 

Budynek piętrowy z ogrzewaniem gazowym do ewentualnego odświeżenia i zaadaptowania na potrzeby działalności. 

Na parterze znajdują się trzy osobne wejścia, dwie dużych rozmiarów sale z możliwością przeznaczenia na magazyn lub produkcję, dwa pomieszczenia gospodarcze, dwie toalety oraz kotłownia. 

Piętro charakteryzuje się natomiast obliczem biurowym. Znajdziemy tutaj łazienkę, kuchnię oraz dwa pomieszczenia typu biuro. 

Lokalizacja budynku przy głównej ulicy z dużym natężeniem motoryzacyjnym, budynkami jednorodzinnymi oraz lokalami z usługami. Możliwy parking na posesji budynku jak i przed nim. 

Lokal charakteryzuje się dobrze doświetloną światłem dziennym główną halą z wejściem frontowym. Funkcjonalny i prosty układ pozwoli na zaplanowanie wszelkich procesów produkcyjnych lub handlowych krok po kroku bez konieczności newralgicznych dla budynku przeróbek.

Wszystkie media miejskie. Woda, prąd, kanalizacja, gaz. 

Zapraszamy do kontaktu


  • Kształt działki: Prostokąt
  • Stan budynku: Do adaptacji
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej