fbpx

Owczarnia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
2 500 m2

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2 położoną w miejscowości Owczarnia na granicy z Podkową Leśną. Działka znajduje się na terenie objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w strefie oznaczonej symbolem 8 MNu
Dla tego terenu  ustala się:  przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. W pobliżu świetne kawiarnie, restauracje oraz ścieżki rowerowe.  Działka sucha, porośnięta starodrzewiem. Wszystkie media (woda, kanalizacja, gaz, prąd, światłowód) dostępne są w drodze przy działce. Działka jest doskonale skomunikowana, stacja WKD Podkowa Leśna Zachodnia oddalona o 200m.
Jest to świetna opcja zarówno na lokatę kapitału (okolica z roku na rok zyskuje coraz większą popularność), jak i na miejsce budowy własnego domu. Bardzo dobry dojazd do Warszawy  sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla osób pracujących zdalnie lub w modelu hybrydowym.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 504-242-528 w celu umówienia dogodnego terminu na prezentację nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej